Penternak Maya

Pemain yang tidak dapat login, sila gunakan fungsi Lupa Password. Klik Disini

Sertai permainan mudah ini, jadilah penternak maya dan jana pendapatan pasif dari ladang maya anda! Keuntungan dari permainan ini boleh ditunaikan terus ke akaun bank anda!


Responsive image

Faucethaus adalah permainan online membolehkan anda membina empayar ladang ternakan anda. Sebaik sahaja mendaftar anda diberikan seekor ayam. Maka bermulalah anda mengusahakan ladang ternakan maya anda!

Permainan mudah ini membolehkan anda menghasilkan wang sambil berhibur diwaktu lapang.



Penternak Jaya

Username GT
Afin478817180834425
InoueIchirou8592220410
Jebat4045288600849
Garden695016496399
Misskatik4591720665
MrFakhri4442588284
Sedol783642796594
habibi273085084781
miely2465097907
Faizalm2407286851
msteguh2057232832
Rizaliana881925446925

Penaja



Sertai Sekarang!


Pendaftaran Terkini
Majin92
Bbyanaa.zaa
kecik95
01117474541
Aijamæn
Hapoi902
Karoll
MissyK
Qqnysaa
onol85



Daftar Percuma
Dapat seekor ayam
Mula bertelur esok





Beli peliharaan lain
Hasilkan lebih banyak telur atau susu
Buat tugasan untuk dapat hasil tambahan
Pendapatan bertambah bila ladang maju

Ajak rakan main!
Anda dapat 1% dari pembelian haiwan ternakan referal anda
Anda dapat 3% dari jualan hasil ternakan referal anda






Cara Daftar



Klik pada butang Daftar
Isi username
Masukkan nombor handphone dalam format antarabangsa tanpa ada +
Masukkan email jika ada
Klik Butang daftar
Tunggu nombor OTP yang dihantar melalui SMS
Masukkan nombor OTP dan klik butang Sahkan OTP

Setelah semuanya selesai anda boleh login dan mula bermain!





Cara Main



Klik pada Login. Masukan Username & password. Klik butang login
Diruang Dashboard, anda boleh pilih untuk beli haiwan atau jual hasil ternakan
Untuk beli Ternakan, anda hanya perlu klik pada beli apabila mempunyai cukup GT. Sebaik membuat pembelian, GT ditolak secara automatik
Teruskan usaha anda beli ternakan dan jual hasil. Majukan ladang anda untuk menjana hasil lebih banyak
Anda juga boleh dapatkan GT dengan melakukan aktiviti dalam mainan.