Penternak Maya

Pemain yang tidak dapat login, sila gunakan fungsi Lupa Password. Klik Disini

Sertai permainan mudah ini, jadilah penternak maya dan jana pendapatan pasif dari ladang maya anda! Keuntungan dari permainan ini boleh ditunaikan terus ke akaun bank anda!


Responsive image

Faucethaus adalah permainan online membolehkan anda membina empayar ladang ternakan anda. Sebaik sahaja mendaftar anda diberikan seekor ayam. Maka bermulalah anda mengusahakan ladang ternakan maya anda!

Permainan mudah ini membolehkan anda menghasilkan wang sambil berhibur diwaktu lapang.



Penternak Jaya

Username GT
Afin478818605183455
InoueIchirou8592220410
Jebat4045291431699
Garden695016462110
Misskatik4591720665
MrFakhri4442588284
Sedol783642750970
habibi273085084781
miely2450777407
Faizalm2407286851
msteguh2057232832
Rizaliana881927287158

Penaja



Sertai Sekarang!


Pendaftaran Terkini
Stzlka
Taha37
jeyn
qalyiena23
Neyy
Shamil100398
nn99
Alongjalin
Aqfa9596
Fahmisahar



Daftar Percuma
Dapat seekor ayam
Mula bertelur esok





Beli peliharaan lain
Hasilkan lebih banyak telur atau susu
Buat tugasan untuk dapat hasil tambahan
Pendapatan bertambah bila ladang maju

Ajak rakan main!
Anda dapat 1% dari pembelian haiwan ternakan referal anda
Anda dapat 3% dari jualan hasil ternakan referal anda






Cara Daftar



Klik pada butang Daftar
Isi username
Masukkan nombor handphone dalam format antarabangsa tanpa ada +
Masukkan email jika ada
Klik Butang daftar
Tunggu nombor OTP yang dihantar melalui SMS
Masukkan nombor OTP dan klik butang Sahkan OTP

Setelah semuanya selesai anda boleh login dan mula bermain!





Cara Main



Klik pada Login. Masukan Username & password. Klik butang login
Diruang Dashboard, anda boleh pilih untuk beli haiwan atau jual hasil ternakan
Untuk beli Ternakan, anda hanya perlu klik pada beli apabila mempunyai cukup GT. Sebaik membuat pembelian, GT ditolak secara automatik
Teruskan usaha anda beli ternakan dan jual hasil. Majukan ladang anda untuk menjana hasil lebih banyak
Anda juga boleh dapatkan GT dengan melakukan aktiviti dalam mainan.